شهر آرا
خانه / سوهان گز / خرید عمده سوهان گز نارگیلی

خرید عمده سوهان گز نارگیلی

سوهان گز نارگیلی از دیرباز جزء شیرینی ها و سوغاتی های  محبوب در بین ایرانیان می باشد که به گونه های مختلف تهیه و پخت می شود و انواع مختلف آن را می توان به راحتی در بازار پیدا کرد.

سوهان قم و گز اصفهان از گذشته دور جزء سوغات های مهم و پرطرفدار در این دو شهر می باشد که بهترین نوع این دو سوغات هم هستند، به همین دلیل تقاضای آن بسیار زیاد است و همین سبب می شود که به صورت گسترده تولید شده به شهرهای مختلف و حتی کشور های همسایه صادر شود. 

خرید عمده سوهان گز نارگیلی

انواع سوهان گز با طعم نارگیلی

 انواع سوهان گز با طعم نارگیلی  سوهان گز نارگیلی به شکل ها و انواع مختلف طعم ها تهیه و عرضه  می شوند که هر نوع از آن ها از تقاضای بسیار بالایی برخوردار است. سوهان گز نارگیلی هم چنین در شهرهای دیگری هم به گونه های متفاوت تهیه می شود از جمله یزد ، کرمان ، همدان ، فارس و … که به آن اشاره ای خواهیم کرد.

سوهان گز نارگیلی  که معمولا به صورت لوزی شکل می باشد از محبوب ترین گونه های سوهان می باشد که استفاده از گز در پخت این نوع سوهان باعث خوشمزه تر شدن آن شده است.

سوهان گزی ، خود به گونه های مختلفی به طور مثال سوهان گزی نارگیلی ، سوهان گزی با مغر بادام ، سوهان گزی زعفرانی ، سوهان گزی ساده و …. تهیه می شود. 

در ترکیبات سوهان گز نارگیلی از جوانه گندم ، مغز پسته ، آرد گندم ، روغن حیوانی و گیاهی ، زرده نخم مرغ و همیچنین مواد با ارزش غذایی بالای دیگری استفاده می شود که دارای خاصیت ها و فوائد فراوان است.

کیفیت مواد به کار برده شده در پخت سوهان بسیار مهم است که باعث مرغوب یا نامرغوب بودن سوهان می شود و چسبندگی سوهان به دندان ها یکی از دلایل استفاده مواد نامرغوب در تهیه و پخت سوهان گز نارگیلی می باشد که باعث می شود خریدار از خرید خود رضایت کافی را نداشته باشد و در نهایت به صادرات این نوع سوغات ضربه سنگینی بخورد.

تفاوت کیفیت سوهان گز نارگیلی با سایر سوهان گز ها

تفاوت کیفیت سوهان گز نارگیلی با سایر سوهان گز هاهمانطور که گفتیم به کار بردن مواد اولیه با کیفیت در تهیه سوهان گز نارگیلی باعث مرغوبیت آن می شود و استفاده از ترکیبات با ارزش مواد غذایی بالا،  تقاضای این نوع از سوهان را افزایش می دهد.

استفاده از روغن حیوانی مرغوب در سوهان باعث خوش عطر و طعم شدن آن می شود و خریدار با چشیدن کمی از آن به کیفیت بالای سوهان پی می برد.

متاسفانه در چندسال گذشته به دلایل مختلفی از جمله افزایش قیمت مواد اولیه بعضی از تولید کنندگان از مواد اولیه مرغوب استفاده نمی کنند و مواد های غذایی بی ارزش دیگری را  به جای ترکیبات اصلی سوهان گزی به کار می برند.

به عنوان مثال برخی از سودجویان از روغن های نباتی و بی کیفیت به جای روغن های گیاهی و حیوانی استفاده کرده یا از اسانس ها و رنگ های مصنوعی خوراکی و فاقد ارزش غذایی به جای زعفران و ترکیبات اصلی سوهان گز نارگیلی استفاده می کنند.

کیفیت مواد اولیه در پخت سوهان گزی حرف اول را می زند زیرا که این ترکیبات از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردارند و به سبب دارا بودن این نوع مواد غذایی سرشار از انرژی ها و مواد معدنی و ویتامین ها هستند.

صادرات سوهان گز نارگیلی به خاورمیانه

صادرات سوهان گز نارگیلی به خاورمیانهصادرات سوهان گز نارگیلی به دلیل قدمت بسیار بالای آن و طعم بسیار لذیذ و هم چنین مقوی بودن آن از شرایط نسبتا خوبی برخوردار است که اکثرا به کشور های همسایه و حاشیه خلیج فارس صادر می شود.

امروزه به دلیل گرانی مواد اولیه سوهان، تولید این نوع محصول کاهش داشته ولی هم چنان در شهرهای مختلف ایران کارگاه های سوهان پزی مشغول به کار و تلاش هستند تا این سوغات با ارزش در داخل و خارج از کشور همچان رونق کافی را داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی حاتمی بلداجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120418582
شماره ثابت: 03834642663
شماره فکس: 03834641896
آدرس کانال: shahrara703@
پست الکترونیکی: shahrara703@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش فوق العاده سوهان گز کنجدی

امکان ندارد که به شهر مقدس قم سفر کرده، اما هوس خرید سوغاتی برای دوستان و آشنایان خود را نداشته باشید. از قدیم الایام این شهر مذهبی، به خاطر سوهان ها و شیرینی ج

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ