شهر آرا
خانه / گز بلداجی / خرید گز بلداجی در اصفهان

خرید گز بلداجی در اصفهان

همه ما با سوغات شهر زیبای اصفهان که گز می باشد، آشنا هستیم. گز از جمله شیرینی ها دوست داشتنی ایرانی است که جایگاه بسیار بالایی در بین مردم دارد. امروزه در سطح کشور و به ویژه در شهر اصفهان کارخانه های مختلفی به تولید گز می پردازند. در این میان یکی از محبوب ترین و بهترین گزها، گز بلداجی اصفهان است. این گز به دلیل طعم خاص و ویژه ای که دارند، می توان گفت یکی از پر متقاضی ترین نوع گز می باشد، که استفاده بسیار زیادی دارد. 

خرید گز بلداجی در اصفهان

میزان استفاده گز بلداجی در اصفهان

میزان استفاده گز بلداجی در اصفهان	 	خواستگاه و تاریخچه استفاده از گز می توان گفت که به چند صد سال پیش و دوران صفویه باز می گردد. از این دوران تا کنون گز به یکی از شیرینی های اصلی در بین مردم ایران تبدیل شده و بسیاری از مردم به صورت روزمره و یا در جشن ها و مناسبت های مختلف از آن استفاده می کنند. امروزه مردم اصفهان در انواع مناسبت ها و جشن ها و مراسم های مختلف از گز استفاده می کنند. ولی در این میان گز بلداجی جایگاه ویژه ای دارد و می توان به جرات گفت که اکثر مردم از این گز در مراسمات خود استفاده می نمایند. چرا که گز بلداجی یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای گز در اصفهان و حتی ایران است. از این رو، افرادی که به سلامتی، و کیفیت و طعم گز اهمیت بسیار می دهند، ترجیح می دهند از گز بلداجی استفاده کنند. 

آشنایی با ترکیبات گز بلداجی

آشنایی با ترکیبات گز بلداجیهمان طور که گفته شد، گز بلداجی از جمله مهم ترین و بهترین گزهای تولیدی در ایران به ویژه شهر اصفهان است. به عبارتی می توان گفت که گز با برند بلداجی جهانی شده است و گز و بلداجی به هم آمیخته شده اند. دلیل محبوبیت روز افزون این برند از گز، بستگی به ترکیبات و موادی دارد، که در تولید گز بلداجی استفاده می شود. برای تولید گز از مواد اولیه و ترکیبات مختلفی استفاده می گردد. از جمله مواد اولیه مورد استفاده در ترکیبات گز بلداجی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– گز علفی

– شور گز

– ترنجبین

– شیرخشت

این ها موادی هستند، که با استفاده از آن می توان مواد اولیه گز را درست کرد. که باید به آن ها انگبین را نیز اضافه کرد. 

علاوه بر این مواد که در تولید مواد اولیه گز استفاده می شود. ترکیبات اصلی گز شامل عسل، آب، بادکا، سفیده تخم مرغ، گلاب و غیره می باشد. 

البته در کنار این مواد باید از کلوگز و همچنین انواع مغزها به ویژه پسته اشاره کرد. معمولا بر اساس این که چند درصد مغز در گز استفاده شده است، بر روی آن می توان قیمت گذاری کرد. گزهای بلداجی از جمله برندهایی هستند، که درصد بالایی از مغز پسته استفاده می کنند. 

صادرات انواع گز بلداجی دراصفهان

صادرات انواع گز بلداجی دراصفهانگز بلداجی برندی بسیار محبوب و معروف است. به نوعی که در ایران و حتی در بسیاری از کشورها، مردم گز با این برند می شناسند. به نوعی که امروزه شهر اصفهان و گز بلداجی به قطب مهم تولید گز تبدیل شده اند. صادرات این گز بلداجی به بسیاری از کشورها روز به روز در حال افزایش است. بسیاری از کشورها از انواع مدل های گز بلداجی مانند گز آردی، گز لقمه ای، گز سکه ای و غیره هستند. مزه عالی و بی نظیر این نوع گز که از انگبین و عسل طبیعی استفاده می شود، موجب استقبال بسیاری از مردم در داخل و خارج شده و صادرات انواع گز را رونق می بخشد. از این رو، تقاضا برای این نوع گز روز به روز در حال افزایش است و می تواند به یکی از محصولات صادراتی اصلی کشور تبدیل شود. علاوه بر این خواص گز بسیار زیاد است که از جمله آن می توان به خاصیت آرام بخشی و آنتی بیوتیکی آن که برای پوست بسیار خوب است، اشاره کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی حاتمی بلداجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120418582
شماره ثابت: 03834642663
شماره فکس: 03834641896
آدرس کانال: shahrara703@
پست الکترونیکی: shahrara703@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش کلی گز بلداجی در تهران

یکی از پر طرفدار ترین و معروف ترین سوغات اصفهان، گز بلداجی می باشد که به تمام نقاط جهان صادر می شود، یکی از مزیت های گز، این است که، سرشار از ویتامین های A  و

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ