شهر آرا
خانه / گز پسته ای / خرید گز پسته ای به طور مستقیم از تولید کننده

خرید گز پسته ای به طور مستقیم از تولید کننده

گز یکی از مهم ترین محصولات شیرینی است که در دل مراکز تولیدی ایرانی به تولید می رسد و تمامی جهانیان کشورمان ایران را به عنوان بزرگ ترین مرکز و قطب تولید کننده انواع گز می شناسند. آیا می دانید بزرگ ترین شهری که در عرصه پخت و عرضه گز فعال است چه نام دارد؟ اصفهان قطب تولید گز در کشور بوده و تمامی ایرانیان جواب سوال پرسیده شده را قبل از پاسخ ما می دانستند. گز پسته ای یکی از معروف ترین نمونه انواع گز است که به دلیل خوشمزه بودن خرید و فروش گسترده ای را از آن خود کرده است و  با فراهم شدن امکان خرید مستقیم محصول از طریق تولید کننده، شرایط تهیه ارزان قیمت گز های پسته ای برای مشتریان ممکن شده است.

خرید گز پسته ای به طور مستقیم از تولید کننده

درصد مغز پسته به کار رفته در انواع گز

درصد مغز پسته به کار رفته در انواع گز	گز یکی از شیرینی های لذیذ ایرانی است که سال های سال در این مرز و بوم به تولید رسیده و توجه مصرف کنندگان را جذب خود کرده است. از انواع گز می توانیم به نمونه  پسته ای و همچنین بادامی محصول اشاره کنیم و در بین دو مورد مطرح شده، گز های پسته ای بسیار پر طرفدار و پر فروش می باشند.

درصد مغز پسته به کار رفته شده در انواع گز به عواملی بستگی دارد که هر عامل در صد و مرغوبیت محصول مربوطه را تعیین می کند؛ و اما درصد های پسته به کار رفته شده در انواع گز پسته ای به شرح ۱۰ درصد، ۱۸ درصد و ۲۸ درصد  تقسیم  می شود و نمونه دیگر به عنوان گز سفارشی شناخته می شود  که با توجه به سطح نیاز مشتری از سوی تولید کننده به تولید می رسد.

میزان پسته به کار رفته شده در زمان تولید گز مرغوبیت محصول را مشخص می کند و در سطح قیمت گذاری نیز تاثیری به سزا دارد.

طرز درست کردن گز پسته ای به صورت سنتی

طرز درست کردن گز پسته ای به صورت سنتیگز ها در گذشته بیش تر به صورت سنتی مورد تولید و عرضه قرار می گرفتند؛ و حال با توجه به پیشرفت تکنولوژی، این محصول شیرین و دوست داشتنی با روش های صنعتی و کارخانه ای نیز به تولید می رسد.
با توجه به تولید صنعتی محصول باز باید بیان کنیم که همچنان نوع سنتی محصول از سوی متقاضیان بیش تر مورد توجه است. در این قسمت از مطلب ما می خواهیم طرز درست کردن گز پسته ای به صورت سنتی را شرح دهیم تا بدین شکل افراد خوش ذوق بتوانند در منزل، خود به صورت خانگی به پخت گز پرداخته و در کنار عزیزانشان به نوش جان کردن محصول بپردازند.

در ابتدای کار باید مواد اولیه پخت و تهیه گز را مطرح کنیم و این مواد اولیه عسل، بادکا، آب، گلاب، سفیده تخم مرغ و مغز پسته خرد شده خام می باشند؛ و حال طریقه به کار گرفتن مواد مطرح شده به شرح زیر است:

 • در مرحله اول باید آب را به همراه عسل حرارت داده و به صورت شهد تبدیل کنیم و سپس محصول بادکا را به آن بی افزاییم
 • در مرحله دوم باید به هم زدن شهد پرداخته تا زمانی که شهد مورد نظر خوب کش بیاید
 • حال سفیده تخم مرغ را به گلاب اضافه می کنیم و سپس به هم زدن می بپردازیم
 • در مرحله چهارم سفید تخم مرغ و گلاب را به شهد اضافه کنیم و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دیقه هم بزنیم
 • سپس مواد را برروی اجاق گاز قرار دهیم
 • مواد را به صورت مکرر هم بزنیم تا خوب و مناسب سفت شود
 • در مرحله هم زدن توجه کنیم و مراقب باشیم تا مواد سرد نشود
 • در این جای کار زمان اضافه کردن مغز پسته به مواد روی اجاق فرا رسیده است
 • سپس مقداری از مواد را می گذاریم تا سرد شود و پس از این اقدام اگر مواد چسبندگی نداشت، آماده مصرف می باشد
 • پس از تست گز آماده شده آن را درون قالب ریخته و برروی آن کمی آرد پخش می کنیم
 • حال زمان نوش جان کردن گز فرا رسیده است!

راهنمای خرید گز پسته ای با کیفیت عالی

راهنمای خرید گز پسته ای با کیفیت عالی	 آیا می دانستید گز یکی از محصولات استثنایی است که با مصرف آن می توانیم سلامت جسمی بسیاری به دست بیاوریم، پس مصرف این محصول به همه شما پیشنهاد می شود و در راهنمای خرید گز پسته ای با کیفیت عالی باید گفت که خرید مستقیم محصول زمینه خرید اقتصادی را برای شما فراهم می آورد.

گز بسیاری از ویتامین های استثنایی نظیر A، E و C را در دل خود ذخیره کرده است و همچنین به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی شما را در برابر بیماری های سرطانی بیمه کرده و شما را از این بیماری خطرناک دور می کند.

یکی دیگر خاصیت های درمانی گز این است که این محصول با تامین هموگلبین، شما را از بیماری کم خونی در امان نگاه می دارد. از دیگر خواص گز می شود گفت که این محصول خاصیت آرامبخشی داشته و برای بانوان باردار بسیار مناسب است زیرا استرس و اضطراب را از آن ها به شدت دور می کند.

کمک به سلامت پوست و مو؛ از دیگر مزیت هایی است که گز با خود به همرا داشته و توجه بانوان را به خود جلب کرده است و همچنین باید بگوییم که ده ها مزیت درمانی دیگر در دل گز جای خوش کرده است که مرد و زن، پیر و جوان می توانند با خرید و نوش جان کردن محصول از آن بهره ببرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی حاتمی بلداجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120418582
شماره ثابت: 03834642663
شماره فکس: 03834641896
آدرس کانال: shahrara703@
پست الکترونیکی: shahrara703@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده گز ۴۲ درصد با نازل ترین قیمت

گز یکی از شیرینی های محبوب در بین مردم ایران است. که در ایران طرفداران زیادی دارد ‌‌‌‌.و علاوه بر اینکه به خود استان های ایران ارسال می شود، به سایر کشورها نیز

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ