شهر آرا
خانه / گز / صادرات گز جعبه ای درجه ۱ به خاورمیانه

صادرات گز جعبه ای درجه ۱ به خاورمیانه

ایران قطب تولید انواع شیرینی و محصولات خوراکی سنتی می باشد و یکی از این محصولات سنتی پر طرفدار که در تمامی دنیا معروف واقع شده است، گز می باشد و شهر زیبای اصفهان از بزرگ ترین شهر ها و نقاط ایران است که با تولید درجه یک ترین گز ها در کل جهان معروف واقع شده است. گز جعبه ای درجه ۱ با طعم های مختلف در مراکز تولید به عرصه پخت و تکثیر وارد می شوند و تولید کنندگان این محصول با توجه به میزان توجه خریداران خارجی، در کنار فروش داخلی وسیع به امر صادرات انبوه محصول نیز وارد شده اند و کشور های خاورمیانه از بزرگ ترین مقاصد دریافت کننده گز های کیفی ایرانی می باشند.

صادرات گز جعبه ای درجه 1 به خاورمیانه

انواع گز جعبه ای در سایزهای مختلف

انواع گز جعبه ای در سایزهای مختلف		گز از شیرینی های معروف ایرانی است که از دوران قاجاریه تولید و فروش انبوهی را از آن خود کرده و از همان دوران در بین جوامع ایرانی مورد توجه و مصرف بالا قرار گرفته است؛ گز از همان دوران قاجار به عرصه صادرات و فروش بین المللی وارد شده و تا به امروز نیز در این عرصه برقرار است.

در کشور گز در تنوع بالا به تولید می رسد و از سری طعم های این محصول شیرین می توانیم به گز های ترنجبین، بادامی، پسته ای، شکلاتی و غیره اشاره کنیم. فروش گز از سوی فروشندگان با روش های مختلفی  انجام می شود و یکی از این روش های فروش، عرضه و پخش محصول به صورت جعبه ای می باشد.

بسته بندی انواع گز جعبه ای در سایز های مختلف انجام می شود و هر سایز با توجه به اندازه و درجه استاندارد بسته بندی، قیمت ها و نرخ های مختلفی را از آن خود کرده اند و باید بگوییم که برند های مختلفی در کشور در حوزه عرضه انواع گز بسته ای فعال می باشند.

تفاوت گز جعبه ای با گز ترنجبین

تفاوت گز جعبه ای با گز ترنجبین

تفاوت گز جهبه ای با نمونه گز ترنجبین در چگونگی بسنه بندی و روش های فروش محصول می باشد؛ همچنین نرخ و قیمت گذاری محصول نیز در تفاوت فروش این دو نمونه گز نقشی اساسی و به سزا دارد.

در بالا به نمونه هایی از انواع گز اشاره کردیم و بین موارد مطرح شده گفتیم که این نمونه شیرینی یا به همراه انواع مغز و یا گیاهان دارویی و گیاهی به تولید می رسد.

ترنجبین یکی از معروف ترین گیاهان دارویی است که از سال های گذشته تا به امروز به کمک آن به تولید درجه یک و مرغوب ترین گز ها می پردازند. گز ها خواص درمانی بسیاری را در خود محفوظ کرده اند و محصول گز تولید شده به وسیله ترنجبین به دلیل در بر داشتن گیاه دارویی بسیار مقوی، خواص سرشار تری را در خود ذخیره کرده و مصرف کننده با نوش جان کردن آن، می تواند از بیماری های بسیاری در امان بوده و همچنین به درمان برخی از بیماری ها بپردازد. در ادامه مطلب به خواص درمانی گز ترنجبین توجه کنید:

 • درمان انواع لک صورت
 • کمک به روشن شدن پوست
 • درمان جوش
 • درمان کننده شوره
 • از بین برنده خارش آزار دهنده سر
 • درمان سرفه 
 • خاصیت تب بری
 • درمان و بهبود روماتیسم
 • کمک به درمان بواسیر
 • درمان بیماری های عفونی
 • درمان کم کاری کبد
 • و بسیاری از خواص استثنایی دیگر…

فروش عمده گز جعبه ای به طور مستقیم

فروش عمده گز جعبه ای به طور مستقیمامروزه توجه خریداران به سیسم های فروش عمده جلب شده است و این بدان دلیل است که قیمت گذاران در سیستم فروش عمده، مقرون به صرفه ترین نرخ ها را برای عرضه محصولات در نظر می گیرند.
گز نیز مانند باقی محصولات عرضه شده در کشور؛ خرید و فروش عمده را مختص خود کرده و بدین شکل شرایط خرید اقتصادی برای مشتریان و متقاضیان این محصول شیرین و دوست داشتنی فراهم شده است.

فروش گز ترنجبین و همچنین باقی انواع گز  های موجود  به صورت جعبه ای و عمده و به طور مستقیم از سوی برترین های فروش ایران انجام می شود و بدین شکل مشتریان داخلی و همچنین خارجی متقاضی می توانند به دور از واسطه ها خریدی ارزان قیمت را تجربه کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی حاتمی بلداجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120418582
شماره ثابت: 03834642663
شماره فکس: 03834641896
آدرس کانال: shahrara703@
پست الکترونیکی: shahrara703@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش گز ۲۰ درصد در تهران

گز 20 درصد دارای طعمی عالی که در آن از پسته و بادام و گلاب ایرانی استفاده شده است. وزن سبک آن باعث مناسب تر شدن قیمت این محصول شده است.مرکز فروش آن درتهران آماد

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ