شهر آرا
خانه / گز بادامی / فروشگاه عمده گز بادامی درجه یک

فروشگاه عمده گز بادامی درجه یک

گز ها تنقلات خوشمزه و پر فورشی هستند که از سوغاتی های ایران و اصفهان است. گز دارای طرفداران بسیار زیادی است و گز را در عصرانه ها و یا بقیه روز ها همراه با چایی مصرف می کنند. گز ها منبع غنی کربوهیترات است و همچنین می تواند جای قند را بگیرد. یکی از انواع گز ها گز بادامی است که فروش بالایی دارد. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره ی گز، ارائه دهنده گز و گز بادامی با کیفیت صحبت کنیم. فروشگاه عمده گز بادامی درجه یک

گز بادامی در بسته بندی متنوع و زیبا

گز بادامی در بسته بندی متنوع و زیبا		یکی از اثر گذار ترین اصل در خرید مشتری میزان زیبایی و تنوع در بسته بندی است. در کل در بازار محصولاتی که دارای بسته بندی زیبا تر هستند خریداری می شوند که حتی مشتری از کیفیت آن خبری ندارد. اما شما می توانید علاوه بر بسته بندی زیبا و متوع از کیفیت گز های ما نیز اطمینان داشته باشید. شما می توانید علاوه بر ظاهر زیبا بهترین کیفیت را بخواهید که ای اصل بسیار مهم است. حتما برای شما نیز پیش آمده است که چیزی با ظاهر بسیار زیبا خریده اید اما پس از مصرف آن از کیفیت آن ناراضی بوده باشید. با خرید از ما دیگر شما از بی کیفیت ناراضی نخواهید بود و می توانید یک خرید ایمن داشته باشید. همچنین بسته بندی ها نیز کاملا بهداشتی بوده و کاملا استریل شده هستند. در بعضی فرایند بسته بندی امکان ورود موجودات بیگانه و آلوده به داخل محصول یا بسته بندی وجود دارد. اما با رعایت نکات بهداشتی شما می توانید کاملا اعتماد داشته باشید که بسته بندی ها کاملا تمیز و بدون ایراد خواهد بود.

گز بادامی در وزن های مختلف

گز بادامی در وزن های مختلفگز های بادامی در وزن های متفاوت بسته بندی شده و به بازار بفروش می رسد. رایج ترین وزن بسته های گز بادامی ۳۰۰گرم و ۴۰۰ گرم است و بیشتر به این دو وزن بسته بندی و به فروش می رسند. زیرا این دو بهتر است و فروش بالایی است. چون آن ها قالب بندی شده و اندازه ای متناسب دارند و خوردن آن ها آسان تر است. اما همچنین گز های کیلویی هم وجود دارند که خوردن آن ها آسان نیست و خود شما باید آن ها را تکه تکه کرده و مصرف کنید که این کار وقت گیر و آسان نیست. همچنین ممکن است کاری بهداشتی نباشد. زیرا گز های ۴۰۰ یا ۳۰۰ گرمی در بسته بندی های پلاستیکی قرار دارد و شما براحتی با پاره کردن پلاستیک می توانید آن را مصرف کنید. 

ارائه دهنده گز بادامی با کیفیت

ارائه دهنده گز بادامی با کیفیت امروزه دیگر گز ها به روش های قبلی توضیع نمی شود. با سوق مردم به سمت انواع گز ها و پیدا شدن طرفداران زیاد برای این شیرینی خوشمزه شرکت های زیادی با نام های تولید گز بوجود آمدند. امروزه تمام فرایند تولید گز توسط دستگاه های پاک و تمیز انجام می شود و در انواع بسته بندی متفاوت در بازار عرضه می شود و به فروش می رسد. البته هنوز نیز شما می توانید آن ها را به روش های قدیمی خرید کنید. زیرا مغازه هایی وجود دارند که گز های خود را خودشان تولید کرده و در بسته بندی های مخصوص خود به فروش می رسانند. البته باید مطمئن باشید که از چه مغازه ای خرید می کنید و مطمئن شوید که شخصی که گز را تولید می کند تمام نکات بهداشتی را رعایت می کند یا خیر تا دچار بیماری نشوید. نکته بسیار مهمی که در خرید گز باید به آن توجه کنید تا مطمئن شوید که گز تازه است و کیفیت بالایی دارد میزان سفتی و تردی گز است. گز تازه و با کیفیت باید سفت باشد و علاوه بر آ« دارای خاصیت تردی باشد. اگر گزی که خریداری می کنید این خاصیت ها را داشته باشد می توانید از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی حاتمی بلداجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120418582
شماره ثابت: 03834642663
شماره فکس: 03834641896
آدرس کانال: shahrara703@
پست الکترونیکی: shahrara703@yahoo.com

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ