شهر آرا
خانه / فروش انواع سوهان لقمه ای بلداجی

فروش انواع سوهان لقمه ای بلداجی

سوهان از جمله حلواجاتی است که در میان اکثر مردم مقبولیت فراوانی دارد.

در میان انواع سوهان ها از قبیل سکه ای ، گزی، لقمه ای ، … سوهان لقمه ای طرفداران بیشتری دارد، که باز هم از میان تمام سوهان های لقمه ای سوهان لقمه ای بلداجی از کیفت بالاتری برخوردار است و فروش بیشتری نسبت به دیگر سوهان ها دارد.

برای تهیه ی سوهان بلداجی معمولا افراد باید به شهرهایی مثل قم یا اصفهان یا مشهد … سفر کنند، ولی ما در اینجا برای شما این امکان را مهیا کردیم که بتوانید انواع سوهان های لقمه ای بلداجی را تهیه کنید و نوش جان فرمایید.

فراموش نکنید که سوهان لقمه ای بلداجی انواع مختلفی دارد، ولی با این وجود ما تمامی انواع آن را برای شما عزیزان مهیا کرده ایم که بتوانید با هر سلیقه ای که دارید سوهانی مناسب  طبعتان سفارش دهید و خریدی مطمئن داشته باشید.

فروش انواع سوهان لقمه ای بلداجی

درجه بندی کیفیت سوهان لقمه ای بلداجی

درجه بندی کیفیت سوهان لقمه ای بلداجی	 	سوهان ها معمولا به نسبت و با توجه به موادی که در آنها به کار رفته است درجه بندی می شوند، و بهترین نوع آن، سوهان های صادراتی هستند که در آن از روغن های حیوانی و کره های گیاهی و هم چنین به جای شکر از عسل استفاده می شود، البته جالب است بدانید که در این نوع سوهانها بعضا از زعفران هم استفاده می شود.

تولید کنندگان گز بداجی که در کار خود بسیار خبره هستند با وجود اینکه به تازگی روی به تولید سوهان آورده اند، ولی با این وجود به دلیل دقت و استفاده از مواد اولیه ی مرغوب و آب و هوایی عالی موفق شدند که کیفیت سوهان خوبی را داشته باشند.

سوهان های لقمه ای بلداجی معمولا به صورت ساده و مغز دار و هم چنین کره ای و یا اینکه با استفاده از روغن حیوانی تولید می شوند و در بسته بندی های مخصوص خود قرار می گیرند که از هر گونه آلودگی و فسادی بدور بمانند.

سوهان لقمه ای بلداجی چیست؟

سوهان لقمه ای بلداجی چیست؟بلداجی یکی از شهر های مهم استان چهار محال و بختیاری است که مرکز تولید گز در ایران است ولی چند سالی می شود که در در عرصه ی تولید سوهان هم وارد شده است.

سوهان لقمه ای بلداجی نوعی سوهان است به صورت لقمه ای کوچک پیچیده شده است و در میان این لقمه ی خوشمزه ماده اولیه گز وجود دارد که آن را بسیار نرم تر و خوشمزه تر می کند.

البته همانطور که اشاره شد معمولا در تولید این نوع سوهان مرغوب و دلپذیر از کره یا روغن های حیوانی استفاده می کنند که طعمی بسیار عالی وفراموش نشدنی وهم چنین بوی فوق العاده ای به آن می بخشد.

با توجه به نوع محصول ممکن است که داخل آن را با گز و مغز های مقوی مثل بادام و پسته و گردو پر کنندکه این نوع ساهان هم مخاطبین خاص خود را دارد.

البته سوهان های لقمه ای معمولی هم هستد که این داخل آنها فقط از مغز های پسته یا بادام یا گردو پر شده و دیگر ماده ی اولیه ی گز را ندارند.

فروش سوهان لقمه ای بلداجی در انواع مختلف

فروش سوهان لقمه ای بلداجی در انواع مختلفهر چند که اکثر مردم، قم را به عنوان قطب تولید این کالای خوشمزه می شناسند ولی تولید کنندگان بلداجی موفق شدند که سوهانی با کیفیت تولید کنندکه علاوه بر صادرات آن به کشور هایی مثل عراق و اروپا حتی مغازه های خود شهر قم هم این محصول را به فروش برسانند.

ما هم در اینجا با توجه به کیفیت و مزه ی عالی این سوهان  وظیفه ی خود را پشتیبانی ازاین سوهان خوشمزه و با کیفیت دانستیم و روی به فروش سوهان لقمه ای بلداجی در انواع مختلف آن آوردیم.

شما هم وطنان گرامی اگر تمایل داشتید و خواستید که از این سوهان های خوشمزه لقمه ای تهیه کنید، دیگر نیاز نیست که حتما به این شهر سفر کنید ورنج سفر را بر خود بخرید، چرا که ما می توانیم بهترین سوهان های لقمه ای بلداجی را با بهترین کیفیت و مرغوبت ترین مواد اولیه و همچنین از هر طرح و نوعی که شما عزیزان مایل بودید درکمترین زمان در اختیارتان قرار دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی حاتمی بلداجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120418582
شماره ثابت: 03834642663
شماره فکس: 03834641896
آدرس کانال: shahrara703@
پست الکترونیکی: shahrara703@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده سوهان گز نارگیلی

سوهان گز نارگیلی از دیرباز جزء شیرینی ها و سوغاتی های  محبوب در بین ایرانیان می باشد که به گونه های مختلف تهیه و پخت می شود و انواع مختلف آن را می توان به راحتی

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ