شهر آرا
خانه / گز بلداجی / پخش عمده گز ۴۲ درصد با نازل ترین قیمت

پخش عمده گز ۴۲ درصد با نازل ترین قیمت

گز یکی از شیرینی های محبوب در بین مردم ایران است. که در ایران طرفداران زیادی دارد ‌‌‌‌.و علاوه بر اینکه به خود استان های ایران ارسال می شود، به سایر کشورها نیز صادر می شود . گز ۴۲ درصد یکی از این نوع می باشدکه یکی از شیرینیجات و تنقلات سنتی  بعضی از استان های کشور ایران است . برای تهیه گز از موادی مانند هل ، گلاب ، سفیده تخم‌مرغ و مغز پسته و بادام استفاده می شود . برای خرید این محصول می توان به مرکزهای فروش این محصول مراجعه کرد و یا از فروشگاه های اینترنتی  خرید خود را انجام دهیم و از تخفیفات  آن ها استفاده کرد . و می توانیم گز را یکی از سالم ترین و کامل ترین منبع تأمین انرژی کاملا مناسب به حساب بیاوریم چون در تولید آن از هیچ ماده نگهدارنده و مواد افزودنی استفاده نشده است . 

پخش عمده گز 42 درصد با نازل ترین قیمت

تاثیرات شگفت انگیز گز بر درمان کم خونی

تاثیرات شگفت انگیز گز بر درمان کم خونی		گز  علاوه بر این اینکه به عنوان یک  شیرینی سنتی در پذیرایی‌ها و مهمانی ها استفاده می شود. خواص بسیار زیادی هم برای بدن دارد از جمله این خواص می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. افزایش هموگلوبین بدن و رفع کم خونی
  2. تقویت بینایی
  3. افزایش انرژی بدن
  4. تقویت حافظه
  5. رفع اظطراب و استرس

و همچنین این محصول دارای انواع ویتامین ها مانند ویتامین E,C و گروهی از ویتامین‌های Bو همچنین سدیم و پتاسیم است که مورد نیاز بدن است . ولی باید این نکته را یادآور ی کنیم که مصرف زیاد این محصول باغات بی قراری و سردرد می شود. که باتوجه به این مطالبی که گفته شد می توانیم تاثیرات گز را به خوبی درک کنیم . و از گز هم  می توانیم به عنوان ماده انرژی دهنده  و هم به عنوان پذیرایی برای مهمانی ها و عید دیدنی ها  استفاده کنیم . 

میزان استفاده کنندگان گز ۴۲ درصد در ایران

میزان استفاده کنندگان گز 42 درصد در ایرانگز ایران با توجه به مرغوبیت بالایی که دارد . توجه سایر کشورها را به خود جلب کرده است. و  علاوه بر ایران  در سایر کشورها نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است .و  گز انواع و اقسام گوناگونی دارد که گز ۴۲ درصد یکی از این انواع است . که می توانیم انواع گز را اینگونه بیان کنیم :

  1. گز لقمه ای
  2. گز شکلاتی
  3. سوهان گز
  4. گز آردی 

و بعضی از گازها نسبت به دیگر انواع آن ها از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند که درگزهایی که مرغوبیت بالایی دارند مقدار گز به نسبت مقدار شکر بیشتر است . مصرف کنندگان گز می توانند کودکان ، جوانان و یا بزرگسالان باشند. چون با توجه به مزه لطیفی که دارد توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند . ولی باید به این نکته توجه داشت که در مصرف هر چیز اعم از تنقلات و شیرینیجات و … باید اعتدال را رعایت کرد و از افراط و تفریط پرهیز کرد چون مصرف بیش از اندازه از آن می توانند به سلامتی انسان صدمه بزند . 

صادرات گز ۴۲ درصد به بازار های جهانی

صادرات گز 42 درصد به بازار های جهانیهمانطورکه در بالا گفته شد گز در بعضی از استان تولید و به سایر نقاط جهان صادر کرد . گز جزء یکی از اولین محصولاتی بود که از کشور ایران به سایر کشورها صادر شد . گز  42 درصد  از درصد های بالای تولید گز با انواعی از مغز ها از جمله مغز پسته و مغز بادام است . و هر کدام از انواع گز می تواند دارای درصدی بین ۵درصد تا ۴۲ درصد را داشته باشد که هرچه قدر این درصد گز بالاتر باشد کیفیت آن گز نیز بالاتر است و مرغوبیت بیشتری دارد . بنابراین در انواع گز این درصد ها از ۵ در صدتا ۴۲  متفاوت باشد . و همانطور که در بالا ذکر شد صادرات گز به سایر نقاط شامل هر نوع از انواع گز می شود که بنا به درخواست و سفارش آن کشور که از چه نوعی باشد، صادر می شود . 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای مهدی حاتمی بلداجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120418582
شماره ثابت: 03834642663
شماره فکس: 03834641896
آدرس کانال: shahrara703@
پست الکترونیکی: shahrara703@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش گز ۱۸ درصد در ایران

انواع گز به دلیل داشتن آرد از انواع ویتامین ها برخوردار بوده و در زیبایی پوست و مو نقش مهمی دارد. بازار فروش گز 18 درصد در ایران با توجه به استقبالی که از سوی م

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ